rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Покровські рятувальники спілкувалися з колективом санстанції 9 ГПСО

Покровські рятувальники спілкувалися з колективом санстанції

Вторник, 12 июня 2018 12:19
Попередити пожежу значно легше, ніж її ліквідувати. Тому вогнеборці Донеччини регулярно спілкуються із місцевим населенням та закликає їх бути дуже уважними.
Так, 8 червня інспекторський склад 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели профілактичну бесіду з трудовим колективом Покровської міськрад філії ДУ «ДОЛЦ МОЗ України».
Рятувальники акцентували увагу металургів на пожежах, що виникають через необережне поводження з вогнем в екосистемах під час сухої та спекотної погоди, через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання та пічного обладнання. Розповіли як діяти у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. Також фахівці ДСНС нагадали як діяти у випадку пожежі та провели практичне заняття з використанням первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників)
У ході бесіди рятувальники дізналися,що у більшій мірі, працівники Покровської міськрад філії ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» ознайомлені із правилами безпеки життєдіяльності. Вони чітко та правильно відповідали на запитання співробітників Служби порятунку. Аби люди ніколи не забували про правила пожежної безпеки, рятувальники вручили співрозмовникам пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки й алгоритмом дій в екстрених випадках.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама