rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-травень 2018 року Покровский центр занятости

Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-травень 2018 року

Воскресенье, 10 июня 2018 17:05
6 червня  2018 року директор Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Микола Толмачов  провів для представників засобів масової інформації брифінг на тему: «Надання послуг із сприяння зайнятості населення за січень-травень 2018 року». В заході прийняли участь представники ТОВ «Телебачення «Капрі», а також  журналісти електронних  сайтів.  
На початку заходу Микола Іванович привітав журналістів із професійним святом – Днем журналістики і побажав присутнім миру і добра, злагоди і достатку, натхнення та творчих здобутків.
В ході брифінгу директор Покровського МЦЗ розповів про стан ринку праці, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації.
Протягом січня-травня на обліку перебувала 801 особа, за цей період працевлаштовано 380 осіб, 122 особи скористались послугами профнавчання, з них 13 безробітних належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і три безробітних належать до категорії «учасник АТО». Усі безробітні навчалися  під заявку роботодавців та були працевлаштовані. 
Протягом звітного періоду участь в громадьських та інших роботах тимчасового характеру прийняли 365 безробітних осіб. Працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску 14 осіб.
Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи  Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже  широка поінформованость громадськості  про  діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок,  допомагає  вирішувати питання зайнятості населення.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама