rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки поблизу хлібних масивів та в місцях відпочинку населення! ГСЧС в Донецкой области

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки поблизу хлібних масивів та в місцях відпочинку населення!

Пятница, 08 июня 2018 08:49
Біда приходить тоді, коли її не чекають. В наслідок необачливості, халатності та часто через незнання правил пожежної безпеки виникає пожежа. Більшість пожеж на хлібних масивах виникає в наслідок необережного поводження з вогнем громадян, через іскри, які вилітають з вихлопних труб двигунів машин, тракторів, комбайнів, а також через пустощі дітей з вогнем. Із настанням сухої та спекотної погоди значно зростає вірогідність виникнення пожеж.
За минулий період часу, в м. Покровську, Мирнограді, Покровському районі виникло 118 пожеж, збито від яких склав 2 млн. 146 тис. 33 гривні. При пожежах загинуло 10 осіб, з них 1 дитина, 3 особи зазнали травмувань. 
Страшну силу нестримного вогню, особливо під час збирання хлібу, знають і хлібороби. Знайте – в сільській місцевості через віддаленість населених пунктів час прибуття пожежних підрозділів за тривогою здебільшого складає 35-40 хвилин.
Для збереження нового урожаю, недопущення втрат від вогню необхідно всього лише дотримання пожежної безпеки під час збору зернових:
- На вихлопні труби двигунів тракторів, комбайнів, автомобілів необхідно встановлювати іскрогасники, перевірити технічний стан техніки, яка приймає участь в зборі урожаю, обладнати їх перевіреними первинними засобами пожежогасіння. 
- Хлібні поля обкосити та оборати чотирьохметровою смугою. 
- Закрити тимчасові дороги та стежки, які проходять через хлібні масиви та поблизу них. 
- Вздовж дороги обов’язково необхідно встановити попереджувальні знаки та панно з правил пожежної безпеки. 
В першу чергу при виникненні пожежі необхідно викликати пожежну охорону за телефоном «101» та приступати до гасіння пожежі.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама