rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
П’ятнадцята зустріч у Центру розвитку підприємницької діяльності Покровська Покровский центр занятости

П’ятнадцята зустріч у Центру розвитку підприємницької діяльності Покровська

Четверг, 31 мая 2018 10:51
З метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення 30 травня 2018 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулась п’ятнадцята зустріч Центру розвитку підприємницької діяльності. Учасниками сьогоднішнього заходу стали: представники Донецької обласної державної адміністрації, представники Донецької обласної служби зайнятості на чолі із директором Валентиною Рибалко, члени комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, представники Покровської міської ради та Покровської райдержадміністрації представники громадських організацій «Український донецький куркуль» та «Заможна людина», а також соціальні партнери та представники державних установ та організацій міста. Задля обміну досвідом також приймали участь представники Мирноградського, Добропільського, Селидівського, Новогродівського та Донецького міських центрів зайнятості.
Для того щоб бути успішним підприємцем, необхідно мати певні якості, навички, знання та підприємницький хист, з цією метою зібралися також бажаючі прийняти участь у грантовому проекті «Український донецький куркуль» з усієї області.
 «На сьогоднішній день служба зайнятості надає широкий спектр безкоштовних послуг як безробітним так і підприємцям. В рамках роботи консалтингового центру спеціалісти Покровського міського центру зайнятості щосереди надають інформаційно-консультаційну та практичну допомогу підприємцям та майбутнім учасникам конкурсних відборів грантових проектів» - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов. 
Директор обласної служби зайнятості Валентина Рибалко наголосила, що на сьогоднішній день, стратегічним напрямком роботи служби зайнятості щодо розвитку підприємництва  є розширення можливостей підприємця за рахунок участі у грантових програмах. 
Слухачі мали унікальну можливість особисто поспілкуватись як із переможцями грантового проекту «Український донецький куркуль, так і поставити питання членам конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.
Під час заходу усі бажаючі мали можливість поставити питання до присутніх соціальних партнерів. Найбільш жваво обговорювались питання з представниками Покровської міської ради відділу інвестицій та стратегічного розвитку міста, Покровської районної адміністрації, Головного управління держпраці у Донецькій області та Покровської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Донецькій області, Покровської філії Донецького обласного лабораторного центру. 
Зустрічі такого плану – це перспективний шанс для майбутніх підприємців  здобути особисту і фінансову свободу. Адже, саме обмін досвідом, вчасно отримана всебічна підтримка та професійні консультації спеціалістів значно підвищують особисту професійну грамотність та шанси на виграш у грантових проектах.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама