USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

0°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

У Покровську працює клуб «Професійний навігатор» Покровский центр занятости

У Покровську працює клуб «Професійний навігатор»

Четверг, 17 мая 2018 13:31
15 травня 2018 року в м. Покровську в Службі у справах дітей Покровської міської ради за участі фахівців Покровського міського центру зайнятості розпочав свою роботу клуб «Професійний навігатор», в якому прийняли участь 34 дитини з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування міста Покровська та 11 опікунів. Клуб працює під гаслом «Обери професію своєї мрії».
Начальник активної підтримки безробітних Покровського міського центру зайнятості Софія Колесникова ознайомила присутніх із послугами служби зайнятості, з ринком праці регіону. Також, розповіла про «Барометр професій» та професії, що затребувані у нашому місті. 
«Професійне самовизначення процес не швидкий і не легкий, тому до нього треба підійти з особливою відповідальністю», - продовжила захід фахівець відділу активної підтримки безробітних Покровського міського центру зайнятості Крістіна Насєкіна. 
Під час уроку діти ознайомилися з формулою вибору професій «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА», а також з сучасним профдіагностичним тестуванням, яке можна пройти у центрі зайнятості. Метою таких тестувань є визначення особистих вмінь і навичок, можливість оцінити свої здібності та свідомо підійти до вибору майбутньої професії. Під час роботи клубу акцент зроблений на можливостях порозуміння з дитиною, а також свідомого вибору професії, яка сприятиме побудові майбутньої кар’єри.
По завершенню всі школярі були запрошені відвідати Покровський міський центр зайнятості на День відкритих дверей. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама