USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно с прояснениями

17°C

Покровск

Облачно с прояснениями

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

cirkus 570х90

До Покровського  центру зайнятості і завітали учні НВК № 1 Покровский центр занятости

До Покровського центру зайнятості і завітали учні НВК № 1

Среда, 16 мая 2018 16:11
16 травня 2018 року  в Покровському міському центру зайнятості Донецької області відбувся День відкритих дверей для учнів Навчально-виховного комплексу №1 міста Покровська. 
Учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці,  можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та започаткування власної справи.
Фахівці центру зайнятості ознайомили учнів з інформацією про роботу профінформаційного сектору, про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області. 
«Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування «Центр професійної орієнтації» безкоштовний додаток на Google Play, а також на сайті Державної служби зайнятості Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри , де можна самостійно пройти безоплатне комплексне тестування, яке допоможе виявити власні нахили і здібності», - наголосила фахівець відділу активної підтримки безробітних Крістіна Насєкіна. 
Відбулась екскурсія Покровським міським ЦЗ, учні побачили як працює служба зайнятості. Даним заходом діти були задоволені і отримали багато позитивних вражень від побаченого і почутого. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама