USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

0°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Робота чекає на тебе: ТОВ «ПСБ» потрібен бухгалтер Покровский центр занятости

Робота чекає на тебе: ТОВ «ПСБ» потрібен бухгалтер

Вторник, 15 мая 2018 17:44
З метою співпраці з ТОВ «ПСБ» щодо організації добору кандидатів на вакантні робочі місця серед зареєстрованих безробітних або осіб, які перебувають на обліку як шукачі роботи, 15 травня 2018 року була проведена презентація ТОВ «ПСБ».
По заявці роботодавця відбувся відбір претендентів на вакантну посаду «головний бухгалтер». У заході прийняли участь 8 безробітних, які перебувають на обліку у Покровському міському центрі зайнятості та мають відповідну освіту. 
«Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни!», - розпочала захід заступник директора  Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова. 
Під час заходу представники  ТОВ «ПСБ» проінформували присутніх про посадові обов’язки, особливості та умови праці, наявність соціального пакету та рівнем заробітної плати. 
По завершенню, усі присутні отримали направлення на роботу, а також, мали змогу особисто поспілкуватись із представником організації. 
Таким чином, адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама