USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

25°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Перемога покровських танцюристів у Херсоні

Среда, 25 апреля 2018 09:50
Всього менше року при Покровській центральній міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка працює Арт-студія «ENERGY» під керівництвом Гордієнко Н.В. Але вже неодноразово цей чудовий хореографічний колектив ставав переможцем в різноманітних конкурсах обласного та всеукраїнського рівня. І ось нова нагорода – 22 квітня «ENERGY» стали лауреатами 1 ступеню в IV Всеукраїнському відкритому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі» в м. Херсоні.
Участь у цьому фестивалі стала можливою завдяки фінансовій підтримці Покровської міської ради.
Дуже тепло зустрічали наш колектив в м. Херсоні в Обласному Палаці Молоді і Студентства. Схвальні відгуки на адресу Арт-студії та її хореографа Гордієнко Н. звучали від голови журі керівника ансамблю сучасного танцю «Овація» м. Київ, тренера-викладача з художньої гімнастики та акробатики, хореографа-постановника КиМУ О.Ю. Маньковської та директора фонду «Сприяння здібної та обдарованої особистості», керівника проекту «Лиманські зорі» І.В. Кучерової.
До складу журі також входили заслужені діячі культури: Пак І.О. – професійна артистка балету вищої категорії, лауреат міжнародного конкурсу в Берліні та Саніна О.І – хореограф-постановник Херсонського музично-драматичного театру.
Подібні фестивалі та конкурси дають можливість виявляти та всебічно підтримувати талановитих творчих особистостей та залучати нових учасників.
Ми пишаємось успіхами нашого творчого колективу та бажаємо всім учасникам Арт-студії нових перемог!

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама