USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

25°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

cirkus 570х90

Особливий світ дитячих фантазій у Покровському історичному музеї Покровский исторический музей

Особливий світ дитячих фантазій у Покровському історичному музеї Избранное

Воскресенье, 22 апреля 2018 07:28
21 квітня в Покровському історичному музеї відбулося відкриття виставки «Особливий світ дитячих фантазій», на якій представлені роботи вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Милосердя». 
Відкрила виставку директорка музею Ангеліна Вікторівна Рожкова, підкресливши необхідність організації подібних заходів та виставок, іх важливості в сприянні залучення людей з інвалідністю до участі у суспільному житті та реалізації іхніх прав. Також вона подякувала ініціаторам виставки, вихованцям Центру, їх батькам та вихователям.
До присутніх звернувся протоієрей Олександр Костін, підкресливши необхідність робити добро, після чого прозвучало музичне привітання від Свято-Володимирівського храму.
222 6
Заступник міської громадської організації «Клуб квіткарів «Троянда» Ігорю Васильович Дзьомбак розказав про проект «Розвиток соціальних навичок, морально-ціннісних орієнтирів та творчого потенціалу на засадах християнської етики у дітей з обмеженими  можливостями здоров’я».
Заступник директора БФ «Надія» Лілія Вікторівна Дударевська вручила вихованцям Центру «Милосердя» солодкі подарунки, матеріали для творчості та журнали «Голубка».
Музичне привітання дітям з відкриттям виставки підготував й народний ансамбль «Гармонія» музичної школи ім.М.Д.Леонтовича.
Розказала про співпрацю з Центром й студентка Покровського педагогічного коледжу, представниця волонтерського руху «З милосердям у серці» Поліна Рудакова. 
Запрошуємо мешканців та гостей міста ознайомитися з виставкою!

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама