USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

25°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Профорієнтаційний урок «Шкільний предмет - основа майбутньої професії» Покровский центр занятости

Профорієнтаційний урок «Шкільний предмет - основа майбутньої професії»

Пятница, 20 апреля 2018 10:37
Закінчується навчальний рік, а профорієнтаційна робота з учнівською молоддю продовжується. 
18 квітня 2018 року фахівцем Покровського міського центру Донецької області проведено профорієнтаційний урок в загальноосвітній школі №15 міста Покровська. Мета заходу – надання всебічної інформації про послуги служби зайнятості та інформування старшокласників щодо необхідності легального працевлаштування в майбутньому.
Фахівець з профорієнтациії Крістіна Насєкіна  проінформувала учнів 6-9 класів про стан ринку праці нашого регіону, продемонструвала оновлений барометр професій, ознайомила з послугами служби зайнятості для школярів. На прикладі слайд-презентації пояснила майбутнім випускникам правила вибору професії. Ознайомились з відео матеріалами щодо вибору професії, з безкоштовним додатком «Центр профорієнтації» на Google Play та Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри на сайті Державної служби зайнятості.
Наприкінці заходу майбутні випускники були запрошені до Покровського міського центру зайнятості донецької області для профорієнтаційного тестування з метою визначення підходящої професії та сфери діяльності.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама