USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-4°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

За чотири дні більше 20 пожеж - 9 ДПРЗ ГСЧС в Донецкой области

За чотири дні більше 20 пожеж - 9 ДПРЗ

Вторник, 10 апреля 2018 14:59
Навесні, разом зі зростанням температури повітря, спостерігається також і підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах. Громадяни почали відвідувати ліси, парки та спалювати сміття на присадибних ділянках, тим самим провокуючи виникнення загорянь на відкритій території.
Вогнеборці вже почали ліквідовувати численні пожежі трави, очерету та сухостою.
Лише з 06.04.2018 року по 10.04.2018 року на території обслуговування 9-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області виникло 22 пожежі, з яких 17 - це пожежі на відкритій території (суха трава та очерет).
09.04.2018 року в с. Лисівка Покровського району відбулося загорання сухої трави та очерету на відкритій території, в результаті якої було знищено 2-х поверхову господарчу будівлю (сарай). Власники домоволодіння були на огороді, коли побачили, що горить суха трава та за рахунок сильного вітру полум’я швидко поширилося, а іскри потрапили до відкритого сараю, де знаходилося сіно та худоба. Господар вивів худобу з палаючого сараю, викликав пожежних та до їх приїзду намагався самотужки загасити пожежу.
Тому співробітники 9-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області закликають усіх громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь у лісовій зоні, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Пам'ятайте, що спалювання сухостою також може спричинити тяжкі наслідки, такі, як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню. 
Якщо Ви виявили пожежу на невеликій площі та бачите, що вона починає розгоратися, спробуйте самотужки її загасити!!! А якщо площа занадто велика - то слід негайно телефонувати на лінію «101»!

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама