USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

0°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Підприємництво як альтернатива найманій праці - захід у Покровську Покровский центр занятости

Підприємництво як альтернатива найманій праці - захід у Покровську

Вторник, 20 марта 2018 11:16
Для нашого регіону розвиток малого бізнесу є найприйнятнішою альтернативою найманій праці та вирішенням багатьох сучасних соціально-економічних проблем.
19 березня 2018 року у приміщенні Покровського міського центру зайнятості пройшло засідання консалтингового центру за участі соціального партнера, а саме:  Покровської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДЕС у Донецькій області.  Також, учасниками сьогоднішнього заходу стали 6 безробітних, які перебувають на обліку у Покровському МЦЗ та мають статус внутрішньо-переміщеної особи. 
DSC 1109 2
«Розпочати власний бізнес Вам допоможе Покровський міський центр зайнятості, який надає грошову допомогу тим, хто хоче відкрити свою справу, має ідею або власну ініціативу та хист до цього», - розпочала захід спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Оксана Янтус.
Під час заходу присутні були ознайомлені із питаннями податкового законодавства для підприємців, штрафні санкції за несвоєчасне подання звітності, а також можливості отримання безкоштовного цифрового підпису та надання звітності до ОДПІ із застосуванням електронного ключа.
По завершенню присутні мали змогу поставити питання, що їх цікавлять, спікерам сьогоднішнього заходу.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама