USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

13°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

cirkus 570х90

День відкритих дверей Покровського МЦЗ для учнів ЗОШ№3 Покровский центр занятости

День відкритих дверей Покровського МЦЗ для учнів ЗОШ№3

Понедельник, 19 марта 2018 08:34
16 березня 2018 року  в Покровському міському центру зайнятості Донецької області відбувся День відкритих дверей для учнів ЗОШ №3.
«Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні чотири фактори: інформованість про світ професій; знання своїх особистісних особливостей; уміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред'являють професія і спеціальність. Не слід забувати й про потреби ринку праці», - розпочала захід фахівець відділу активної підтримки безробітних Крістіна Насєкіна.
Учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці,  можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
DSC 1106
Фахівці центру зайнятості ознайомили учнів з роботою профінформаційного сектору, як не помилитись у виборі майбутньої професії та де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області. 
Даним заходом діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.   

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама