USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-2°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Українські куркулі створюють нові робочі місця для співвітчизників Покровский центр занятости

Українські куркулі створюють нові робочі місця для співвітчизників Избранное

Воскресенье, 18 марта 2018 08:18
15 березня 2018 року у м.Покровськ за ініціативи Донецької обласної служби зайнятості відбувся «Прес-тур» за участі журналістів ТБ «ДТБ», «Еспрессо», ТБ «Донбасс». Тема сьогоднішнього прес-туру – «ЖИВИ  І  ПРАЦЮЙ  В  УКРАЇНІ! Українські куркулі створюють нові робочі місця для співвітчизників». Під час туру учасники та журналісти відвідали підприємців міста, яких було обрано переможцями  конкурсу "Український донецький куркуль" та надано фінансову підтримку, та які активно співпрацюють із Покровським міським центром зайнятості.
«На сьогоднішній день служба зайнятості – це сервісна установа, яка надає широкий спектр послуг роботодавцям абсолютно безкоштовно», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов. 
Під час заходу журналісти відвідали ЛДЦ «Нео СКІН», який тісно співпрацює зі службою зайнятості, в тому числі у напрямку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, де мали змогу поспілкуватись із головним лікарем закладу, хірургом, та завідуючою лабораторії, яка знайшла роботу за допомогою Покровського МЦЗ. 
Наступним підприємством, до якого завітали гості став ресторан швидкого харчування          ТМ «Крила», де здійснюється добір претендентів за наявними актуальними вакансіями за сприянням центру зайнятості. 
Наостанок, учасники прес-туру відвідали приватне підприємство «АЛЕКС ДОНБАС», яке плідно співпрацює зі службою зайнятості у напрямку працевлаштування безробітних, в тому числі внутрішньо переміщених осіб. Засновниця даного підприємства, розповіла про діяльність фірми, ознайомила безпосередньо з виробництвом та продемонструвала сучасні потужні прилади, які дозволяють задовольнити існуючий попит та прискорити строки виповнення заказів.
Треба зазначити, що депутат Покровської міської ради Руслан Суков, який також є переможцем  конкурсу "Український донецький куркуль", активно реалізує програму підтримки та започаткування підприємницької діяльності серед студентської молоді. Та вже на базі Індустріального інституту ДВНЗ ДОН НТУ створена бізнес-платформа під назвою «ZALIK», де ініціативні студенти можуть набувати досвіду від вже досвідчених підприємців та отримувати інформаційну підтримку. 

Галерея изображений

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама