USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-4°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

2122

Стоматологія у Покровську працює по-новому pokrovsk.city

Стоматологія у Покровську працює по-новому Избранное

Пятница, 16 марта 2018 09:26
З 1 березня Покровська стоматологічна поліклініка почала працювати як комунальне підприємство. Рішення про реорганізацію комунального лікувально-профілактичного закладу було прийняте у листопаді минулого року на сесії міської ради. Які зміни це принесе колективу поліклініки і її пацієнтам? Про це розповіла газета Маяк. 
Про роботу в нових умовах, нові аспекти діяльності, перелік послуг і цінотворення розповіла головний лікар установи Лариса Хижняк.
За її словами, лікувально-профілактичний заклад належить громаді, тож тут не чекають на багатого клієнта, а готові надати послуги усім, хто їх потребує. Для кожного пацієнта з будь-яким матеріальним становищем і фінансовими можливостями є конкретні пропозиції. А завдяки тому, що у місті і районі прийняті відповідні програми, якими передбачені кошти за обслуговування певних категорій населення, безкоштовні лікувально-хірургічні стоматологічні послуги отримуватимуть діти і підлітки у віці до 18 років, пенсіонери від 65 років, люди з інвалідністю, ветерани та інваліди війни, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи, громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, військовослужбовці, які беруть участь в АТО, та інші пільговики Покровська, Родинського, селища Шевченка і Покровського району.
Лариса Геннадіївна пояснила, що для отримання безкоштовних стоматологічних послуг треба надати до реєстратури поліклініки паспорт з відміткою про місце реєстрації та документ, що підтверджує пільгу. Кошти за обслуговування пільговиків надходитимуть згідно з актами виконаних робіт - у міському бюджеті на ці цілі передбачено 3 мільйони гривень, у районному – 400 тисяч гривень. Інші пацієнти отримуватимуть послуги згідно з прейскурантом, і, за словами Лариси Геннадіївни, ціни їх приємно здивують.
Сьогодні у міській стоматології надають всі види терапевтичних послуг - від лікування карієсу до найскладніших реставрацій, працюють хірургічна, ортопедична служби. Головний лікар установи зауважила, що 5 пластин на місяць встановлюватимуться безкоштовно, тож діти-сироти, з інвалідністю, з багатодітних родин можуть отримати таку послугу безкоштовно. Готується до відкриття хірургічний блок з операційною, де будуть проводитися операції, дозволені в умовах поліклініки.
- Під час процесу оптимізації кардинальних змін не відбулося: ми продовжуємо працювати на тих же площах і практично у тому ж кадровому складі (більше половини лікарів - 17 з 29 – мають вищу категорію і понад 30 років практичного досвіду).  З 1 квітня по 1 листопада прийом пацієнтів вестиметься у робочі дні та суботу з 8.00 до 19.00, у неділю - з 8.00 до 15.00. У зимовий час, з 1 листопада по 1 квітня, - з 8.00 до 18.00, у неділю - з 8.00 до 15.00, - повідомила Лариса Хижняк.
Вона акцентувала увагу на тому, що установа переходить на самоокупність, тобто доведеться сплачувати комунальні платежі, вирішувати інші фінансові питання. Основне навантаження покладається на лікарів, від роботи яких залежатиме життєдіяльність поліклініки.
- Починати нову справу завжди трохи страшно, однак міський голова Руслан Требушкін запевнив: якщо будуть проблеми, нам допоможуть. Тож колектив стоматологічної поліклініки налаштований працювати, надавати якісні і безпечні послуги за мінімальні ціни, - запевнила головний лікар комунального підприємства.
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама