USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-5°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

За втручання прокуратури до місцевого бюджету повернуто 800 тис грн

Понедельник, 12 марта 2018 10:26
Красноармійською місцевою прокуратурою вивчено законність використання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію приміщення для розміщення амбулаторії № 10 комунальної медичної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
Встановлено, що між КМУ «ЦПМСД» та суб'єктом господарювання укладено договір на реконструкцію приміщення для розміщення амбулаторії на загальну суму понад 2,5 млн грн. На виконання вказаного договору з місцевого бюджету на користь  фізичної особи-підприємця перераховано попередню оплату у розмірі 800 тисяч гривень.
Проте під час вивчення тендерної документації прокуратурою виявлено суттєві порушення Закону України «Про публічні закупівлі». Установлено, що  тендерна пропозиція переможця не відповідає вимогам замовника.
З цих підстав керівник Красноармійської місцевої прокуратури звернувся  з позовною заявою до Господарського суду Донецької області в інтересах держави до КМУ «ЦПМСД» та підрядника про визнання недійсним договору та повернення суми попередньої оплати.
Рішенням суду провадження у справі закрито у зв'язку з добровільним виконанням позивачами вимог прокуратури.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама