USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

-7°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
День відкритих дверей на виробництві Покровського ЦЗ Покровский центр занятости

День відкритих дверей на виробництві Покровського ЦЗ

Понедельник, 12 марта 2018 09:08
Працівники Покровського МЦЗ на чолі із директором Миколою Толмачовим відвідали ФОП Ігнатенко К.Д., який займається утепленням будинків за новітніми технологіями. У заході прийняли участь 6 безробітних, які перебувають на обліку у Покровському МЦЗ. 
«Служба зайнятості – це сервісна установа, яка надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно», - наголосив директор Покровського МЦЗ Микола Толмачов. 
Доречно сказати, що для організації та розширення власного бізнесу роботодавець приймав участь у грантовому проекті «Український донецький куркуль», та на отримані кошти вже придбав унікальне обладнання. Також, роботодавця зацікавила можливість стажування та отримання компенсацій від держави за працевлаштування безробітних за направленням служби зайнятості. 
DSC 0924 3
Під час заходу присутні були ознайомлені зі сферою діяльності, умовами праці та рівнем заробітної плати. 
Першим етапом активної співпраці роботодавця та Покровського міського центру зайнятості стало направлення однієї безробітної особи на стажування за професією «діловод», та організація аукціону претендентів.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама