USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Свежо

1°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Міні-ярмарок вакансій: комплектуємо «куркулів» Покровский центр занятости

Міні-ярмарок вакансій: комплектуємо «куркулів»

Четверг, 08 марта 2018 13:40
З метою підбору працівників по заявці ФОП Ігнатенко К.Д. Покровським міським центром зайнятості Донецької області 7 березня 2018 року було організовано та проведено міні-ярмарку вакансій. Участь у даному заходи прийняли 16 безробітних, які стоять на обліку у центрі зайнятості.
«Презентація роботодавця – це чудова можливість поспілкуватись особисто з представником підприємства на нейтральній території, отримати вичерпну інформацію про наявні вакансії та умови праці» - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов. 
Під час заходу присутні були ознайомлені зі специфікою роботи, графіком та оплатою праці. В даний час підприємець підбирає працівників на такі вакансії: «машиніст агрегату безповітряного розпилення високого тиску»,  «Електрогазозварник», «Комплектувальник меблів».
По закінченню усі присутні мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем та пройти попередню співбесіду, а 4 особи отримали направлення на заявлені вакансії, та 8 з присутніх виявили зацікавленість.
Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та  оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама