USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

-7°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
До Покровського МЦЗ завідали учні багатопрофільної гімназії Покровский отдел полиции

До Покровського МЦЗ завідали учні багатопрофільної гімназії Избранное

Воскресенье, 11 марта 2018 17:58

У Покровському міському центру зайнятості Донецької області відбувся День відкритих дверей для учнів Багатопрофільної гімназії м. Покровська.

Учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та започаткування власної справи.

Фахівці центру зайнятості ознайомили учнів з інформацією про роботу профінформаційного сектору, про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області.

«Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування на сайті «Моя Кар’єра», де можна самостійно пройти безоплатне комплексне тестування, яке допоможе виявити власні нахили і здібності», - наголосила фахівець відділу активної підтримки безробітних Крістіна Насєкіна. Під час заходу діти пройшли тестування на виявлення власних здібностей та нахилів для подальшого вибору професії.

 

DSC 0892 1

Також, учні були проінформовані про мобільний додаток "Центр професійної орієнтації". Саме з метою наближення послуг служби зайнятості до молоді, враховуючи наявну ситуацію в регіоні, необхідність створення умов для реалізації права дитини з непідконтрольної території України на вільний доступ до безкоштовної професійної орієнтації, Донецький обласний центр зайнятості створив на системі Android мобільний додаток "Центр професійної орієнтації", який допоможе учнівській молоді навчальних закладів у виборі майбутньої професії.

Даним заходом діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.  

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама