USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-5°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Красноармійська прокуратура повернула землю державі latifundist.com

Красноармійська прокуратура повернула землю державі

Суббота, 03 марта 2018 16:14
Органами прокуратури Донецької області вживаються заходи, направлені на забезпечення реального виконання судових рішень за позовами прокурора.
У липні 2017 року рішенням Красноармійського міськрайонного суду Донецької області задоволено позов Красноармійської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Красноармійської районної державної адміністрації про розірвання договору оренди земельної ділянки площею майже 97 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Позов заявлено через недобросовісність орендаря, який тривалий час систематично не виконував умови договору та не сплачував орендну плату, внаслідок чого перед бюджетом утворилася заборгованість у сумі понад 66 тис грн.
Завдяки вжитим заходам прокуратури вказане рішення суду наразі виконано частково, а саме: державі в особі Красноармійської районної державної адміністрації повернуто вказану земельну ділянку, внесені відповідні відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. На теперішній час вживаються заходи щодо стягнення з відповідача заборгованості зі сплати орендної плати.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама