USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

4°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Презентація роботодавця у Покровську Покровский центр занятости

Презентація роботодавця у Покровську

Суббота, 03 марта 2018 09:48
З метою підбору працівників по заявці комунального підприємства «Управління міського господарства» Покровським міським центром зайнятості Донецької області 2 березня було організовано та проведено вже п’яту  презентацію роботодавця за 2018 рік. В даний час здійснюється добір за вакансією «підсобний робітник». Участь у даному заходи прийняли 33 безробітних, які стоять на обліку у центрі зайнятості.
«Презентація роботодавця – це чудова можливість поспілкуватись особисто з представником підприємства на нейтральній території, отримати вичерпну інформацію про наявні вакансії та умови праці» - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов. 
Під час заходу присутні були ознайомлені зі специфікою роботи, графіком та оплатою праці.
По закінченню усі присутні мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем та пройти попередню співбесіду, а 18 осіб отримали направлення на заявлену вакансію.
Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та  оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама