USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Дождь

12°C

Покровск

Дождь

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Покровську відбулася колегія комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Покровский спорткомитет

У Покровську відбулася колегія комітету по фізичній культурі та спорту міської ради

Среда, 14 февраля 2018 14:29
14 лютого у залі засідань міської ради відбулася колегія комітету по фізичній культурі та спорту. Був розглянутий ряд питань. Перше  питання стосувалось вручення банківських карток стипендіатам міського голови у сфері фізичної культури та спорту за результатами 2017 року. Голова комітету Віктор Поліщук разом з представником банку вручив банківські картки 21 кращому спортсмену. Нагадаємо, що у 2016 році стипендії отримували 10 спортсменів, у 2017 році – 16 спортсменів. Розмір стипендій складає від 400 до 600 грн.
DSC 0038
З другого питання доповідала головний спеціаліст Тендюк В.О. про використання державної мови, з проханням звернути увагу на необхідність  дотримання вимог законодавства стосовно здійснення навчально-тренувального, освітнього, навчально-виховного процесів державною мовою.
З третього питання звітували Бурмистров М. та Максимов М. про діяльність секцій карате за 2017 рік.
З четвертого питання слухали голову комітету Поліщука В.І. та тренера волейбольної команди «Покровськ» - Ляшенко М.Г., про успішні виступи команд у минулому році. 
DSC 0045
З останнього питання порядку денного виступив директор ПМЦФЗН «Спорт для всіх» Щербинка В.О. Віталій Олександрович закликав всіх тренерів, директорі спорткомплексів та всіх небайдужих з відповідальністю підготуватися до весняно-літнього періоду та проведення  Всеукраїнського місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх - спільна турбота» у місті Покровську. Також, наголосив, що у місті успішно реалізується Програма розвитку футболу, і разом з головою спорткомітету вручив футбольні м`ячі молодим тренерам ДЮСШ з футболу. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама