USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

10°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Покровському центрі зайнятості відбувся тренінг за участі ПРООН Покровский центр занятости

У Покровському центрі зайнятості відбувся тренінг за участі ПРООН

Вторник, 13 февраля 2018 10:37
12 лютого 2018 року у Покровському міському центрі зайнятості відбувся тренінг за участі представника ПРООН. Даний захід був організований з метою
створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва та забезпечення зайнятості населення в рамках "Центру розвитку підприємництва". Серед слухачів були присутні 24 безробітних Покровського міського центру зайнятості. 
Представник ПРООН  ознайомив присутніх з існуючими грантовими проектами та умовами їх надання. В ході заходу надавались корисні поради щодо організації саме такої ідеї, яка буде актуальною в нашому регіоні. Слід зазначити, що за рахунок коштів ПРООН розвиваються такі напрямки діяльності, як: сільське господарство, легка та харчова промисловість, впровадження енергозберігаючих технологій, виробництво та інші. Також  представники ПРООН забезпечують інформаційну та освітню підтримку бізнесменів шляхом організації бізнес-тренінгів, консультацій та консалтингову підтримку,  що значно полегшує їх доступ до бізнес-грантів.
Підтвердженням результативності грантових проектів за участі ПРООН стали мотиваційні відео «Великі історії малого бізнесу», які були запропоновані до перегляду безробітним. 
По завершенню тренінгу у слухачів виникло багато питань, пов’язаних з оподаткуванням, графіком виплати грантів та їх системою контролю, на які всі отримали вичерпні роз’яснення. Участь у грантовому проекті – це чудова можливість прискорити процес перетворення своєї ідеї, у справу всього свого життя.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама