USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

12°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Активна співпраця Покровського МЦЗ та Бюро правової допомоги

Пятница, 19 января 2018 12:29
18 січня 2017 року у Покровському міському центрі зайнятості відбувся третій семінар з «Легальної зайнятості» у цьому році, за участі представника Бюро правової допомоги Наталії Козинець. У заході прийняло участь 4 особи, які перебувають на обліку у службі зайнятості. 
«Для того щоб не стати обдуреним, а робота приносила тільки позитивний результат, необхідно обов’язково мати мінімальний багаж знань, який дозволить адекватно розцінити правомірність дій роботодавця», - розпочала захід провідний фахівець з питань профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Крістіна Насєкіна.
Під час проведення заходу представник Бюро правової допомоги Наталії Козинець  розповіла про взаємовідносини між працівником і роботодавцем, про питання офіційного працевлаштування, оподаткування доходів із заробітної плати. Також, були обговорені права та обов’язки роботодавця, які повинні виконуватись протягом усього терміну трудових відносин, та про які повинен знати працівник.  
У ході заходу між присутніми спалахнуло жваве обговорення нагальних питань, та надання вичерпних консультацій представником Бюро правової допомоги.
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама