USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-4°C

Покровск

Небольшая облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Семінар з легальної  зайнятості у Покровську Покровский центр занятости

Семінар з легальної зайнятості у Покровську

Пятница, 12 января 2018 14:35
З метою попередження випадків торгівлі людьми, які трапляються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон, служба зайнятості регулярно проводе профінформаційні семінари для безробітних.
11 січня 2017 року у Покровському міському центрі зайнятості відбувся другий семінар з «Легальної зайнятості» у цьому році, за участі представника Громадської приймальні м.Покровськ Української Гельсінської спілки з прав людини Артема Безрука. У заході прийняло участь 4 особи, які перебувають на обліку у службі зайнятості. 
«Питання неоформлених трудових відносин та заробітної плати в «конвертах», на жаль, не втрачає актуальності», - розпочала захід начальник відділу активної підтримки безробітних Софія Колесникова. 
DSC 0608
Під час проведення заходу провідний юрисконсульт Покровського міського центру зайнятості Донецької області Віталій Черник розкрив питання офіційного працевлаштування, оподаткування доходів із заробітної плати. Крім того, звернув увагу на відповідальність роботодавців за використання неоформленої найманої праці, на переваги соціального та пенсійного забезпечення офіційно працевлаштованих громадян.
Артем Безрук повідомив про діяльність мережі громадських приймалень УГСПЛ в Україні, які працюють за єдиними стандартами діяльності щодо обліку звернень і консультацій, порядку та процедур діяльності, а також мають стандарти якості надання правової допомоги, яку надають на безоплатній основі.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама