USD: 28.57   EUR: 35.08   RUB: 0.51
Облачно

-3°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Літературний флеш-моб «Поетичні земляки - символи епохи»

Среда, 03 января 2018 15:20
6 січня 2018 року вся українська спільнота буде відзначати ювілейні дати з дня народження видатних українських поетів, наших земляків.
Так у цей день виповнюється 120-років з Дня народження великого українського поета Володимира Сосюри, одного з найтонших і найпроникливіших ліриків українського народу минулого ХХ століття. Воїн, учасник Революції під проводом УНР та один з найвідоміших вітчизняних майстрів пера.Відомий романтик Донбасу вмів як ніхто інший писати про любов, як до іншої людини, так і до своєї країни
Також у цей день виповнюється 80-років із дня народження видатного поета, одного із найкращих представників українського культурного руху ХХст. Василя Стуса. Він був людиною, котрою варто пишатись не лише за майстерність пера, а й за вірність цьому слову, та підкріплення слова дією.
 
Покровський історичний музей пропонує всім небайдужим вшанувати пам'ять наших земляківта приєднатися до літературного флеш-мобу «Поетичні земляки – символи епохи», тим самим ще раз нагадати, що наша Україна земля багата на талановитих та обдарованих особистостей.
 
Для цього Вам необхідно:
1.Ознайомитися з творчістю поетів та обрати для себе найкращій твір їхньої  творчості. 
 
2.6 січня 2018 року розмістити обраний вірш разом із портретом поета з хештегом#Літературнийфлешмобдо120річчяздня народженняВ.М.Сосюри» або #Літературнийфлешмобдо80річчязднянародженняВ.С.Стуса»в соціальній мережі Facebook, аби ми змогли побачити, хто не залишився байдужим та пишається творчістю наших земляків.
 
Давайте нагадаємо усім імена тих, чия поезія нікого не залишає байдужим. Їх вірші читають у будь якому віці, вони задовольняють різні вподобання. А головне, ці твори вчать нас жити та любити!

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама