USD: 28.78   EUR: 35.21   RUB: 0.51
Rain And Snow

0°C

Покровск

Rain And Snow

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Криниця Леонтовича у Покровському музеї Покровский исторический музей

Криниця Леонтовича у Покровському музеї

Пятница, 15 декабря 2017 15:57
Серед багатьох відомих українських імен почесне місце займає постать Миколи Дмитровича Леонтовича. Він увійшов в історію і мистецтво України як видатний композитор, майстер хорового жанру, автор близько двохсот обробок народних пісень, організатор першого хору, українського симфонічного оркестру та хорової капели. 
13 грудня вся Україна відзначає 140-річчя з дня народження талановитого Миколи Леонтовича. Особливо вшановують пам'ять композитора в нашому місті. Адже саме Микола Леонтович залучав мешканців ст. Гришине до музики та хорового співу, поклавши цим основу культурного життя нашого міста. 
DSCN5920 7  
Аби більше дізнатися про постать Миколи Леонтовича, 13 грудня до Покровського історичного музею завітали учні 7 класу загальноосвітньої школи №12. Діти з задоволенням слухали розповідь про цікаве життя композитора, сповнене любові до музики, хору, українських народних пісень. Дізналися про його перебування на станції Гришине та внесок у культурний розвиток нашого міста на початку ХХ століття. 
Для відображення повної картини життя та творчості композитора була створена тематична виставка «Він жив і творив у нашому місті». Створена виставка буде діяти в історичному музеї до 22 грудня, тож всі бажаючі можуть ознайомитися з представленими на ній експонатами.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама