USD: 28.57   EUR: 35.08   RUB: 0.51
Облачно

-3°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Випадок сказу у Покровському районі

Пятница, 15 декабря 2017 14:47
Останнім часом на Донеччині почали з’являтися повідомлення про небезпечну повідінку домашніх та диких тварин.  В сільській місцевості селяни скаржаться про напади диких лисиць на свійську худобу та птицю. Трапляється, що після нападу в постраждалих тварин підтверджується страшний діагноз – сказ. 
Епізоотична ситуація зі сказу тварин в області не є стабільною.  Незважаючи на щільний контроль ситуації  Держпродспоживслужбою в Донецькій області, прогноз щодо розвитку ситуації є несприятливим. 
Останнім  жахливим прикладом проблеми є випадок сказу в селі Успенівка Покровського району, де в денний час, скажений вовк вдерся в чотири приватні домоволодіння, вбив домашніх тварин та напав на людину, спричинивши їй тілесні ушкодження. Тварину застрелили військові. Матеріал на дослідження не відібраний в наслідок значних пошкоджень головного мозку вовка, але сумнівів,що тварина була хвора на сказ немає. Контактним людям і тваринам в даний час надається допомога, вживаються заходи з ліквідації наслідків.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама