USD: 28.78   EUR: 35.21   RUB: 0.51
Rain And Snow

0°C

Покровск

Rain And Snow

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Аукціон претендентів у Покровському центрі зайнятості

Пятница, 15 декабря 2017 10:07
Покровським міським центром зайнятості Донецької області 14 грудня 2017 року, за ініціативи Науково-дослідного експертно-криміналістичного Центру МВС України було організовано та проведено аукціон претендентів щодо організації добору кандидатів на службу серед зареєстрованих безробітних або осіб, які перебувають на обліку.
 «Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно»- розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Донецької області Наталія Воробйова. 
Завідувач сектором економічних, товарознавчих досліджень та оціночної діяльності Донецького НДЕКЦ МВС України Міропольцева Любава Олександрівна надала інформацію про особливості та умови праці, оплати праці та графік роботи. 
Усі зацікавлені змогли пройти попередню співбесіду та особисто поспілкуватись з представником організації
Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та  оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама