USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

-4°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
«Живи та працюй в Україні!» Покровский центр занятости

«Живи та працюй в Україні!»

Четверг, 07 декабря 2017 14:36
06 грудня 2017 року в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області проведено захід на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» за участю 14 безробітних осіб. 
Фахівець центру зайнятості Крістіна Насєкіна ознайомила присутніх з ринком праці регіону, поняттям «торгівля людьми», розповіла про експлуатацію людей, небезпечні реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном. Поінформовано присутніх про переваги та недоліки шляхів законного працевлаштування за кордоном, організації, які надають інформаційні послуги про шляхи законної міграції, а також про сприяння державною службою зайнятості у законному працевлаштуванні безробітних осіб в Ізраїлі.
Продовжила захід головний спеціаліст відділу «Покровського бюро правової допомоги» Наталя Козинець: «Гострі проблеми, що стоять перед Україною, є нелегальна трудова міграція та торгівля людьми. Щороку українці намагаються виїхати в інші країни в пошуках більш гідних умов життя. Але не завжди працевлаштування за кордоном закінчується успіхом». Зазначила, що відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», особи, які постраждали від торгівлі людьми, у разі потреби можуть отримати комплексну психологічну, соціально-педагогічну, соціально-медичну, юридичну, інформаційну допомогу та інші види послуг.
Звернув увагу слухачів представник Української Гельсінської спілки з прав людини Артем Безрук : «Велика частина населення працює нелегально без укладання трудових договорів, але нелегальні трудові відносини не мають юридичних підстав для оплати праці, та не дають працівнику право на соціальні гарантії, такі як, наприклад, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу; оплату лікарняних листків; основну та додаткову відпустки; виплату допомоги по безробіттю та пенсійне забезпечення».
Служба зайнятості завжди може допомогти Вам у вирішенні питань щодо працевлаштування. «Живи та працюй в Україні!»

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама