USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Свежо

-2°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Покровська ОДПІ: понад 93 відсотка наданої платниками звітності – «електронна»

Воскресенье, 03 декабря 2017 18:44
Одним з першочергових завдань Центрів обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області є створення комфортних умов для взаємин між державою та бізнесом, якісне обслуговування платників на базі надання ефективних консультаційних, інформаційних та адміністративних послуг. 
Розвитку партнерських стосунків між органами ДФС та бізнес – спільнотою сприяє впровадження нових та вдосконалення наявних електронних сервісів ДФС України.
 Електронні сервіси ДФС – це реформування формату відносин з суб`єктами господарювання, завдяки якому скорочується час на оформлення та подання звітності до органів фіскальної служби, підвищується оперативність надання та якість звітності, а також знижуються корупційні ризики, завдяки уникненню безпосереднього спілкування з працівниками контролюючих органів.
Сервіс «Електронний кабінет платника» надає майже повний спектр послуг як для суб’єктів господарювання, так і громадян, сприяє правильному i зручному обчисленню та своєчаснiй сплатi податкiв i зборiв (обов’язкових платежiв), тому платники податків активно користуються ним. Так, з початку року, станом на 01.11.2017, платники Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області засобами е-mail вже надали 27869 звітів, а це 93,1 відс. загальної суми прийнятої фахівцями центрів обслуговування платників звітності (29928 звітів). Найбільше долучилися до подання звітності з використанням ЕКП платники  м. Мирнограда та м. Покровська (95,4 та 94,9 відсотка від загальної кількості поданих до центів обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звітів відповідно).   
Нагадаємо, що необхідними умовами для платника податків, який виявив бажання подавати податкову звітність засобами e-mail є наявність:
–  комп’ютера з операційною системою Windows із доступом до мережі Інтернет;
– спеціалізованого програмного забезпечення для формування, підписання та подання податкової звітності до органів ДФС; 
– чинних посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису посадових осіб, які підписують звітність, що слугує аналогом власноручного підпису в електронному вигляді, який забезпечує цілісність документів, конфіденційність, достовірність даних та ідентифікацію особи, яка відправила документ.
Щоб розпочати подання податкової звітності в електронній формі платнику податків необхідно укласти Договір «Про визнання електронних документів» з контролюючими органами. Такий договір укладається в електронному вигляді за допомогою обраного платником податків програмного забезпечення (онлайн-сервісу) для підписання та подання електронної звітності.
Запрошуємо  платників скористатися сервісами фіскальної служби як на офіційному веб – порталі відомства (http://sfs.gov.ua), так і з субсайту територіальних органів ДФС у Донецькій області (http://dn.sfs.gov.ua).
Детальніше – в Центрах обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області: у м.Покровську по вул. Європейська, 1 (тел. 06239 22459); у м. Мирнограді по вул. Центральна, 19 (тел. 06239 542147); у м. Селидовому по вул. Гоголя, 1 (тел. 06237 23250).
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама