USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Облачно

5°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Три випадки шахрайства у Покровській оперзоні - жителі втратили 33 тисячі гривень

Пятница, 24 ноября 2017 16:14
Постраждалі спочатку отримали смс-повідомлення про те, що їхні картки заблоковано і для того, щоб їх розблокувати, потрібно повідомити «співробітникам банку» комбінацію з 4 цифр, вказаних в наступному повідомленні. Виконавши такі «настанови», мешканці Покровська та Українська збагатили аферистів на суму 2 тисячі та 1 600 гривень, а ще один потерпілий втратив значно більше – 29 500 гривень. 
До чергової частини Покровського відділу поліції надійшла заява від 73-річного місцевого мешканця про те, що невідомі заволоділи його грошима в сумі 2 тисячі гривень. Як стверджує сам потерпілий, сталося це саме після того, як йому спочатку надійшло смс-повідомлення про те, що його банківську картку заблоковано, а потім ще одне із номером «співробітників банку»  та цифрами, які треба назвати для розблокування. Пенсіонер, не впевнившись в тому, що має справу з дійсними працівниками банківських установ, передзвонив на вказаний телефон та назвав код з повідомлення. Через кілька хвилин йому прийшло ще одне смс, з повідомленням про зняття коштів з рахунку.
Того ж дня аналогічний факт зареєстрували і селидівські правоохоронці. Так, 45-річний мешканець м.Українська, «розблоковуючи» свою банківську картку, втратив 1 600 гривень.
А до добропільських правоохоронців надійшла інформація про те, що «співробітники банку» ошукали чоловіка на кругленьку суму - 29 500 гривень.  Схема злочинців була стандартною: «вашу картку заблоковано». Потерпілий, виконуючи всі поради «співробітників банку», навіть не підозрював, що в такий спосіб він збагачує шахраїв.
За всіма фактами відкриті кримінальні провадження.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама