USD: 27.14   EUR: 32.01   RUB: 0.46
Облачно

5°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Успішний бізнес-завжди інновація Покровский центр занятости

Успішний бізнес-завжди інновація

Четверг, 23 ноября 2017 12:56
21 листопада 2017 року  за ініціативи Покровського міського центру зайнятості відбувся «День відкритих дверей» у підприємця ФОП Ігнатенко Костянтина Дмитровича. Учасниками заходу стали 7 осіб з числа безробітних.
Фахівець центру зайнятості Скварча Олена проінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування.
Переможець Грантового проекту «Український донецький куркуль» з бізнес-планом на тему «Утеплення пінополіуретаном і гідроізоляція полімочевиной» Костянтин Ігнатенко, ознайомив  присутніх з діяльністю підприємства та проінформував про наявність вільних вакансій «Оператор установки», «Помічник оператора установки», «Діловод». Розповів про умови праці, графік роботи, рівень оплати праці, навчання методам роботи з технічним устаткуванням для майбутніх робітників проводитиметься безкоштовно, спеціальним одягом для виконання робіт забезпечує роботодавець. Під час заходу безробітні активно спілкувались з підприємцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді. Два безробітних зацікавилися запропонованими пропозиціями.
Фахівці центру зайнятості впевнені, що День відкритих дверей у підприємця ФОП Ігнатенко Костянтина принесе позитивні результати в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама