USD: 27.11   EUR: 31.84   RUB: 0.46
Облачно

5°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

В Покровской оперзоне изъято 500 боеприпасов

Пятница, 17 ноября 2017 17:53
До 6 грудня на території обслуговування Покровського відділу поліції, як і на території всій Донеччини, проводяться оперативно – профілактичні заходи, які спрямовані на протидію незаконному розповсюдженню зброї та боєприпасів.
 
Аби попередити виток небезпеки із зони проведення АТО на мирну територію, правоохоронці цілодобово, залучаючи службових собак, проводять перевірки громадян на блокпостах, авто та залізничних вокзалах, вулицях населених пунктів. І майже щодня співробітники поліції вилучають смертоносні предмети у людей.
 
Так, за даний період співробітниками Покровського відділу поліції відкрито 17 кримінальних проваджень за незаконне поводження із зброєю, із незаконного обігу вилучено 12 бойових гранат, 475 набоїв різного калібру, 2 постріли від РПГ та  протипіхотну міну.
 
Завдяки ретельним перевіркам на блокпостах, із незаконного обігу було вилучено майже 70 набоїв та гранату. Так, в автівці, якою керував 20-річний чоловік, під час перевірки були виявлені автоматичні набої у кількості 57 штук. Ще один правопорушник-пасажир також був виявлений на блокпосту. У 33-річного мешканця Київської області були виявлені набої до автомату Калашникова та граната ВОГ прямо у спідній білизні.
 
Завдяки оперативній інформації під час обшукових заходів із незаконного обігу поліцейськими Покровської оперзони з початку спецзаходів вилучено 6 бойових гранат, пістолет, мисливський карабін, майже 300 набоїв різного калібру, 4 сигнальні шашки та 3 димові шашки.
 
Посилені заходи щодо протидії незаконному обігу зброї на автодорогах, вулицях авто та залізничних вокзалах також майже щодня дають результати. Так, завдяки пильності правоохоронців, лише за 10 днів у громадян було вилучено 3 гранати, порох та набої.
 
Але, є свідомі та законослухняні громадяни, які знайшовши боєприпаси, відразу повідомляють про небезпечні знахідки в поліцію. Так, правоохоронцям Покровської оперзони з початку оперативно-профілактичного відпрацювання добровільно видали 5 одиниць вогнепальної зброї та майже 100 набоїв.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама