rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Вивчаємо інтереси неповнолітніх клієнтів пробації

Среда, 15 ноября 2017 10:24
14.11.2017 року фахівець (з соціальної роботи із суб'єктами пробації) спільно зі старшим інспектором Покровського міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації провели просвітницький захід з            неповнолітніми суб’єктами пробації.
В ході спілкування з дітьми працівники спробували визначити, яким чином вони люблять відпочивати, що вони розуміють під поняттям «дозвілля», про що мріють. Наступним етапом заходу було проведення анкетування на тему: «Як я проводжу свій вільний час?». 
Протягом  всього часу спілкування  з дітьми було наголошено на те,  що коли людина не в змозі самостійно організувати своє дозвілля, то це може призвести до появи пагубних звичок та потрапити у коло антисоціального оточення.
Позитивне проведення дозвілля є одним із факторів недопущення неповнолітніми особами вчинення нових злочинів та адміністративних правопорушень, а отже наша спільна задача якомога більше залучати даних дітей до виховних та культурно-просвітницьких заходів, які відбуваються в нашому місті.
 

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама