rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
З 6 листопада у Покровській оперзоні вилучено 400 боєприпасів Покровский отдел полиции

З 6 листопада у Покровській оперзоні вилучено 400 боєприпасів

Среда, 15 ноября 2017 09:50
З 6 листопада по 6 грудня в області триває комплекс спецзаходів з протидії нелегальному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Саме з цього дня під пильним контролем правоохоронців Покровської оперативної зони перебувають всі залізничні та автовокзали, блокпости, стратегічні об’єкти, автошляхи і транспортні розв’язки. Правоохоронці спільно з кінологами та їх чотирилапими напарниками ретельно перевіряють вантаж та багаж пасажирів на вокзалах, сумки перехожих та проїжджаючі автівки. Головна мета спецзаходів - не допустити витоку зброї та боєприпасів на мирну територію країни, а також скоєння правопорушень з їх використанням.
Так, за даний період співробітниками Покровського відділу поліції відкрито 15 кримінальних проваджень за незаконне поводження із зброєю, із незаконного обігу вилучено 9 бойових гранат, 375 набоїв різного калібру, 2 постріли від РПГ та  протипіхотну міну.
«Спецзаходи, спрямовані на вилучення зброї та боєприпасів на території обслуговування Покровського відділу поліції тривають. І правоохоронці майже щодня роззброюють громадян, вилучаючи у них набої, зброю, гранати. На щастя, всі ці боєприпаси своєчасно вилучені і вже не зможуть десь вибухнути, або когось покалічити. Тому, тимчасові незручності, з якими стикаються громадяни під час перевірок, є вимушеними, адже вони спрямовані виключно на забезпечення правопорядку та безпеки громадян», - зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама