USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

11°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
У Покровському МЦЗ провели семінар на тему: «Співбесіда з роботодавцем» Покровский центр занятости

У Покровському МЦЗ провели семінар на тему: «Співбесіда з роботодавцем»

Вторник, 14 ноября 2017 16:36
14 листопада 2017 року  в Покровському міському центру зайнятості Донецької області безробітні прослухали семінар з техніки пошуку роботи на тему: «Співбесіда з роботодавцем». У заході прийняло участь 14 осіб, які перебувають на обліку у Покровському МЦЗ.
Метою даного заходу є ознайомлення з правилами підготовки до співбесіди, з питаннями, які обговорюються з роботодавцем, методами самопрезентацій.
«Співбесіда з роботодавцем - це розмова, під час якої роботодавець оцінює претендента на вакантну посаду», - розпочала захід начальник відділу активної підтримки безробітних Софія Колесникова.
Ретельна підготовка до співбесіди – запорука успіху. Співбесіда з роботодавцем є основним методом оцінки та відбору кандидатів при влаштуванні на роботу. Успіх чи неуспіх залежить як від професійних якостей (освіта, досвід, кваліфікація тощо), так і від того, як претендент зарекомендує себе на співбесіді.
Під час заходу присутні обмінювались своїм досвідом та враженнями від минулих співбесід. 
В результаті, безробітні були ознайомлені з видами співбесід, з правилами підготовки та правилами ділового спілкування з роботодавцем. Вчились підвищувати свою самооцінку, вказуючи на свої позитивні професійні якості, ознайомились з методами самопрезентацій та налаштувались на власний успіх.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама