USD: 26.48   EUR: 31.17   RUB: 0.45
Облачно

6°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Профорієнтаційні уроки для школярів Покровська Покровский центр занятости

Профорієнтаційні уроки для школярів Покровська

Среда, 08 ноября 2017 16:29
8 листопада 2017 року Покровський міський центр зайнятості Донецької області провів профорієнтаційні уроки для школярів загальноосвітніх шкіл №4 та №6 міста Покровська.
Під час профорієнтаційного уроку провідний фахівець з питань зайнятості Покровського МЦЗ Донецької області, Крістіна Насєкіна ознайомила школярів з послугами, які служба зайнятості надає молоді, умови вибору майбутньої професії, проаналізувала сучасний ринок праці, презентувала робітничі професії, які нині є найбільш затребувані роботодавцями. Під час уроку діти розширили свої уявлення про світ професій, ознайомилися з формулою вибору професій. Допомогою у визначенні з майбутньою професією є сучасне тестування «Моя кар’єра», метою даного тестування є визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді. А також старшокласники переглянули інформаційні відеоролики та слайдові презентації, щодо правильного вибору майбутньої професії.
Фахівець служби зайнятості запропонувала учням завітати до Покровського міського центру зайнятості Донецької області та пройти поглиблене тестування, щоб відповідально підійти до вибору майбутнього професійного спрямування.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама