USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Свежо

7°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Скаути Покровська святкували ювілей на Хортиці

Вторник, 07 ноября 2017 17:26
День народження завжди краще святкувати разом! Так вирішили новаки та члени Донецького осередку «НОСУ», відправившись у гості до скаутської родини з «Хортичного острову» міста Запоріжжя. Незважаючи на шквальні вітри, зливи, пересторогу сніжної заметілі, реалізація ідеї вдалася на всі 100 відсотків! Тепла зустріч з друзями, дводенна екскурсійна програма,  чудові барви осіннього лісу супроводжували нас весь час подорожі! Вразили працівники кінологічного центру, які забезпечують спокій та безпеку наших міст разом з висококласними дресированими собаками, які несуть караульну службу поряд з людьми.  Поповнили свої знання минувшини у краєзнавчому музеї, в черговий час наповнившись гордістю за свою землю, свою країну. Як завжди вразив святий для людства острів Хортиця, національний заповідник з майже 30 тисячним віковим минулим! Зашкалювали емоції у музеї ретро-автомобілів «Фаетон», де ми побачили незліченну кількість транспортних засобів минулого віку!
23032457 918530334981312 6843677857328626299 n
     Але найбільші емоції збурили нас у місті Василівка, де майже вже 13 років родина Пилишенко займається дуже незвичною для нашого буремного часу справою – реабілітацією диких тварин, які постраждали від діяльності людини. Леви, тигри, ведмеді, дикі представники котячого роду живуть поряд з людьми цілими родинами! Нам навіть довірили подержати малечу у руках!  Дякувати Богові за те, що поряд з нами живуть такі небайдужі люди! 
    А на саме завершення чудового екскурсійного дня ми відвідали легендарний замок Попова,  де дізналися цікаві факти з історії освоєння наших земель від екскурсовода, який дуже креативно підготувався до зустрічі з нами! 
     Все має своє завершення! Прощаючись зі своїми друзями, ми домовились про нові зустрічі, нові проекти. 
     А зараз дякуємо усім, хто допоміг нам здійснити мрію! Насамперед батькам, які роблять так багато для розвитку своїх дітей! Дякуємо Покровській міській владі, яка в черговий раз фінансово підтримала проект! Дякуємо і сподіваємось, що це не остання наша подорож, що ми і надалі будемо відкривати для себе нашу країну, нашу історію, навчимося цінувати, зберігати та примножувати те, що ми маємо! А поруч з нами завжди будуть друзі з великої скаутської родини Національної Організації Скаутів України!

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама