USD: 27.42   EUR: 32.47   RUB: 0.47
Свежо

6°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Семінар-практикум в опорній школі № 9 Покровська

Четверг, 26 октября 2017 09:46
В опорній школі № 9 Покровської міської ради відбувся   проблемно-орієнтований семінар-практикум зі здоров'язбереження. На семінар було запрошено вчителів покровських шкіл, що опікуються питаннями здорового способу життя. 
 Метою семінару є презентація кращих інноваційних ідей, досвіду роботи з реалізації оздоровчої функції освіти та трансформації ідеї В.О.Сухомлинського щодо  культури здоров’я у діяльності  педагогів природознавчого циклу. Гаслом семінару став вислів Василя Сухомлинського: "Турбота про здоров'я - це найважливіша праця вихователя".
2017 10 25 09 32 38
В нагоді вчителям міста стали творчі знахідки зі здоров`язбереження з досвіду педагогів та психологу школи № 9. Керівник семінару Олена Трубчаніна навчала колег  працювати з інтерактивною дошкою Molybord та скарбничкою оздоровчих завдань сайту learningapps.org. Педагоги впевнилися, що за допомогою інтерактивної дошки можливо найбільш раціонально організувати час під час навчання або проведення презентацій. Електронна дошка може допомогти в розробці і впровадженні нових здоров'язберігаючих методик, полегшити засвоєння матеріалу, а також допомогти учням з фізичними вадами.
Вчителі ознайомилися з роботою хімічної цифрової лабораторії Einstein школи № 9, що  дозволяє вирівняти можливості дітей  з Покровська  з  школами Європи, бо вони працюють на однаково сучасному обладнанні.
2017 10 25 08 58 27
Педагоги визначали кислотність газованих напоїв для пояснення, чому ці напої є шкідливими; складали пазли з цитатами Сухомлинського; "плели" віночок з визначенням технологій оздоровлення; обирали життєве кредо; з психологом складали власне "Колесо життя".
Семінар було завершено роздачею методичних буклетів та врученням корисних фітоцукерок з побажаннями здоров`я.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама