USD: 27.11   EUR: 31.84   RUB: 0.46
Облачно

5°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
День відкритих дверей Покровського міського центру зайнятості відвідало понад 100 учнів Покровский центр занятости

День відкритих дверей Покровського міського центру зайнятості відвідало понад 100 учнів

Среда, 25 октября 2017 15:16
24 жовтня 2017 року  в Покровському міському центру зайнятості Донецької області відбувся День відкритих дверей для випускників Гродівської ЗОШ. 
«Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні чотири фактори: інформованість про світ професій; знання своїх особистісних особливостей; уміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред'являють професія і спеціальність. Не слід забувати й про потреби ринку праці», - розпочала захід фахівець відділу активної підтримки безробітних Оксана Янтус.
Учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці,  можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливість участі в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та започаткування власної справи.
Фахівці центру зайнятості ознайомили учнів з інформацією про роботу профінформаційного сектора, про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області. 
Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування на сайті «Моя Кар’єра», де можна самостійно пройти безоплатне комплексне тестування, яке допоможе виявити власні нахили і здібності.
Надана інформація викликала жвавий інтерес у школярів. Під час заходу учні мали можливість пройти профдіагностичне обстеження з метою допомоги у виборі професії.
 Даним заходом діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.   

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама