USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Профорієнтаційний урок від Покровського центру зайнятості

Вторник, 24 октября 2017 17:14
24 жовтня Покровським міським центром зайнятості Донецької області проведено профорієнтаційний урок «Основи вибору майбутньої професії» в Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів Покровської районної ради Донецької області для старшокласників 9-11-х класів.
В ході профорієнтаційного заходу було проведено ознайомлення учнів з світом професій, їх особливостями; зі станом ринку праці. Провідний фахівець Покровського міського центра зайнятості Донецької області Крістіна Насєкіна підкреслила: «Зробити правильний вибір – значить обрати таку професію, яка потрібна суспільству, тобто затребувана на ринку праці. Крім того, вона повинна бути доступною для Вас, відповідати Вашим природним здібностям, знанням і вмінням. І найголовніше – обрана професія має приносити радість, достаток і задоволення».
5464354353
Допомогою у визначенні з майбутньою професією є сучасне тестування «Моя кар’єра», метою даного тестування є визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді. 
Фахівці служби зайнятості запропонували учням завітати до Покровського міського центру зайнятості Донецької області та пройти поглиблене тестування, щоб відповідально підійти до вибору майбутнього професійного спрямування. Також побажали майбутнім випускникам зробити правильний вибір професії та запросили на екскурсію до Покровського МЦЗ Донецької області.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама