USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно с прояснениями

24°C

Покровск

Облачно с прояснениями

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Зустріч у Консалтинговому центрі Покровська

Пятница, 13 октября 2017 13:50
11 жовтня 2017 року у Покровському міському центрі зайнятості пройшло чергове засідання Консалтингового центру. У заході прийняли участь представники державних структур міста, а саме: спеціалісти Покровського міського центру зайнятості на чолі з директором М.І. Толмачовим, представники Донецького міського центру зайнятості, представники Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Донецькій області, Красноармійського об’єднаного управління пенсійного фонду України, Центру надання адмінпослуг м.Покровськ; а також діючі підприємці, переможці проекту «Український Донецький Куркуль», та безробітні, які мають намір зайнятись підприємницькою діяльністю.
«Служба зайнятості активно долучилася до реалізації проекту «Український донецький куркуль», шляхом налагодження комунікацій між організаторами проекту та його потенційними учасниками, серед яких можуть бути, як вже зареєстровані підприємці, так і ті, хто має підприємницьку ідею, проте не має ресурсів на її реалізацію» - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.
Під час зустрічі представник Ощадбанку, провідний економіст Положенцева Ганна Володимирівна розповіла про новостворену Програму підтримки підприємців «Будуй своє», що є зручним інструментом для ведення бізнесу на привабливих умовах.
Завдяки роботі центру підтримки і розвитку підприємництва вже діючі підприємці та безробітні, які мають наміри щодо відкриття власної справи, отримали індивідуальні консультації з питань, законодавства та стану ринку праці. 
 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама