USD: 26.5   EUR: 31.37   RUB: 0.47
Дождь

6°C

Покровск

Дождь

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Як не втратити субсидію

Среда, 11 октября 2017 19:09
В Україні через кілька днів стартує опалювальний сезон, і мільйонам сімей субсидію перерахують за новими правилами. Про нововведення, передбачені постановою Кабміну "Про спрощений порядок призначення субсидій" розповідають спеціалісти управління соціального захисту населення Покровської міської ради, повідомляє газета Маяк.
 
Як же не втратити субсидію? Погасити заборгованість за комуналку. Кілька місяців тому уряд вдосконалив програму субсидій. Одне з нововведень: якщо сім'я отримувала знижку в минулому сезоні і при цьому накопичила заборгованість більше ніж 340 грн., субсидія не продовжується.
 
У постанові "Про спрощений порядок призначення субсидій" сказано: органи місцевого соцзахисту повинні поінформувати боржника про те, що субсидію на наступний сезон він не отримає. З цього моменту є два місяці на погашення заборгованості або укладення договору реструктуризації боргу. Якщо ці вимоги виконати, субсидію призначать з моменту документального підтвердження (треба показати органам соцзахисту копію договору реструктуризації або квитанцію про сплату боргу).
 
Крім того, якщо субсидіант не платить за комуналку, представники ОСББ або житлово-експлуатаційної організації можуть звернутися до органів соцзахисту для того, щоб «знижку» у такої сім'ї забрали.
 
Субсидію можуть забрати, якщо виявиться, що українець приховав одне з джерел свого доходу, надав невірні дані в декларації. Такими порушеннями можуть стати: неофіційне працевлаштування, додатковий дохід від здачі житла в оренду, підприємницька діяльність, дохід про який "забули" згадати в декларації тощо. Соціальні інспектори, згідно з постановою № 848, мають право перевіряти матеріально-побутові умови субсидіанта. Якщо під час такого дослідження виявиться, що реальне матеріальне становище відрізняється від задекларованого, "знижку" можуть забрати.
 
Варто пам'ятати про "заборону" на великі покупки. Якщо субсидіант витратив на якийсь товар або послугу від 50 тисяч гривень, на наступний сезон його можуть залишити без "знижки". Виняток - витрати на медичне обслуговування. Тобто якщо зараз купити ділянку землі, машину, техніку, яка стоїть як мінімум 50 тисяч, у наступному сезоні доведеться платити комуналку самому. Нагадаємо, "знижка" на комуналку призначається окремо на опалювальний і неопалювальний сезони. За інформацією Міністерства соціальної політики, найчастіше в українців забирають субсидії саме через великі покупки.
 
Мешканцям Покровська, Родинського, сел. Шевченка необхідно повідомити управління соцзахисту населення міської ради про те, що змінилася кількість проживаючих у квартирі або будинку людей, матеріальне становище (хтось втратив роботу або влаштувався на нове місце).
 
Ще минулого року за "помилки" у деклараціях українців ніяк не карали. Цього ж року незаконно використану субсидію доведеться повернути до бюджету. Якщо споживач відмовився добровільно повертати гроші, на нього, як сказано у постанові Кабміну, можуть подати в суд. Міністерство фінансів проводить верифікацію всіх одержувачів соцвиплат, у тому числі і субсидіантів. Спеціальний відділ звіряє інформацію з різних державних реєстрів та баз даних і знаходить розбіжності. Також Мінфін отримав доступ до банківських рахунків українців.
 
Управління соціального захисту населення Покровської міської ради нагадує, що вже наприкінці цього року Мінсоцполітики створить єдиний реєстр субсидіантів. Цей інструмент також дозволить встановити, чи дійсно сім'я отримує субсидію за місцем свого фактичного проживання. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама