USD: 26.5   EUR: 31.37   RUB: 0.47
Дождь

6°C

Покровск

Дождь

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Школа подружнього життя у Покровську

Среда, 11 октября 2017 10:26
Про Школу подружнього життя у Покровську розповіли на сторінці Типичный Покровск у Фейсбук. У Школі вам розкажуть про основи сімейного життя, психології стосунків чоловіка і жінки, їх основні потреби, про те, що таке закоханість і любов, як закохатися і не помилитися, як зберегти і плекати любов протягом всього подружнього життя. Вас навчать, як планувати сімейних бюджет, як вирішувати конфлікти, як планувати вагітність, як виховувати дітей і т. д. 
Курс складається з 10-ти зустрічей 1 раз на тиждень протягом 1,5 годин. У Школі розглядаються такі теми, як «Основи сім'ї», «Закоханість і любов», «Мови любові», «Конфлікти і їх вирішення», «Основні потреби чоловіка і дружини», «Прощення в сім'ї», «Сімейний бюджет», «Планування вагітності», «Відносини з батьками» та ін. 
Щоб поступити в Школу подружнього життя для формування груп, що складаються з 20 - 25 осіб необхідно попередньо записатися у організаторів курсів за номером телефону: +38(050) 879 65 30.
Заняття Школи подружнього життя проходять 1 раз на тиждень безкоштовно.
У ній можуть навчатися молоді люди від 14-ти років, пари, які вирішили вступити в шлюб, пари, що складаються в шлюбі, а також самотні люди, які овдовіли чи пережили розлучення. 

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама