USD: 26.48   EUR: 31.17   RUB: 0.45
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Перші кроки художньої творчості Острікової Даші

Среда, 11 октября 2017 08:56
Художня творчість є однією  з головних у сучасному мистецькому світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу навколишньої природи, намагаються достукатися до людей, донести їм свої ідеї.  
З 1998 року  в другу неділю жовтня в Україні святкується день художника, який відзначають як досвідчені митці, так і початківці. В цьому році він припадає на 8 жовтня. Саме до цієї дати 10 жовтня 2017 року в Покровському історичному музеї  відкрилася перша персональна виставка Даші Острікової «Душі чаруюче світило». 
Даша навчається в 11 класі ЗОШ №2, є активним членом громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», займається дослідницькою роботою, є учасницею Малої академії наук. Вона неодноразово ставала призером шкільних, міських та всеукраїнських конкурсів і олімпіад. Та незважаючи на велику завантаженість, дівчина завжди знаходить час на улюблене захоплення і багато часу присвячує малюванню. На виставці представлено 40 малюнків. Більшістю це портрети написані аквареллю, та юна портретистка вчиться малювати і маслом. 
Під час творчості  радість творця обов’язково передається його творінню. А потім її обов’язково відчують ті, хто буде на це творіння дивитися. Тож запрошуємо мешканців  та гостей міста відвідати виставку, яка буде діяти протягом місяця – до 10 листопада 2017 року. 
Старший науковий співробітник 
Покровського історичного музею
Корнієнко М.П.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама