USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-5°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Покровська поліція відзвітувала про роботу з початку року

Вторник, 10 октября 2017 15:11
Заступник начальника ГУНП Донецької області Сергій Колесник спільно з керівником Покровського відділу поліції Юрієм Гречишкіним відвідали кожний територіальний підрозділ Покровської оперзони, підвели підсумки роботи кожного підрозділу та намітили подальші перспективні напрямки діяльності.
До території обслуговування Покровського відділу поліції входять 4 територіальні підрозділи: Добропільське, Мирноградське, Селидівське та Авдіївське відділення поліції.
Так, за 9 місяців 2017 року до чергових частин Покровської оперзони надійшло більше 4590 повідомлень з ознаками кримінальних правопорушень, з яких 1205 – відносяться до категорії тяжких.
В ході наради Сергій Колесник окремо заслухав кожного з керівників підрозділу, а також начальників блоку кримінальної поліції, відділів превентивної діяльності та слідства. При цьому аналізувалася як робота за напрямками в цілому, так і службова діяльність окремих співробітників.
З початку року на території обслуговування Покровської оперзони було скоєно 21 вбивство, 3 залишається нерозкритим.  Із 11 скоєних розбійних нападів, 7 зловмисникам вже повідомлено про підозру.
Правоохоронці Покровського відділу поліції ведуть активну боротьбу із незаконним обігом зброї та боєприпасів. Так, за 9 місяців відкрито 118 кримінальних проваджень за ст.263 ««Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». За 9 місяців правоохоронці вилучили з незаконного обігу 3 гранатомету, 2 автомати, 7 пістолетів, 87 гранат та більше 6 тисяч патронів різних калібрів.
Ведеться активно боротьба із  злочинами у сфері незаконного обігу наркотичних речовин. Так з початку поточного року розпочато 350 кримінальних проваджень. Із незаконного обігу вилучено більше 12 кілограмів канабісу та 50 грамів опію.
Керівник кримінальної поліції області звернув увагу на необхідність активізації роботи карного розшуку щодо розкриття серійних майнових злочинів, в тому числі крадіжок майна громадян із квартир, будинків, гаражів та інших приміщень.
Під час наради Сергій Колесник також зазначив, що треба активізувати роботу за всіма напрямками діяльності кожного територіального підрозділу  Покровського відділу поліції. Крім того, зауважив, що пріоритетними напрямками роботи поліції Донеччини залишаються - забезпечення безпеки громадян та правопорядку, протидія незаконному обігу зброї та наркотичних речовин.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама