rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Акція «Випускник» у Покровську

Воскресенье, 08 октября 2017 13:21

4 жовтня 2017 року у приміщенні ДВНЗ Донецького національного технічного університету спеціалісти Покровського міського центру зайнятості провели інформаційно-консультаційну лекцію «Акція «Випускник». Серед слухачів були присутні 70 студентів та педагоги Дон НТУ.

Мета заходу – надати інформацію представникам закладів освіти та студентам стосовно створення «Кадрового резерву» та його можливостей, підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, упередження безробіття державною службою зайнятості.

Одним із основних елементів реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відео резюме для випускників навчальних закладів. Під час заходу студентам була надана інформація стосовно ефективності та правил складання відеорезюме.

«В умовах високої конкуренції, під час пошуку роботи потрібно використовувати усі методи сучасних технологій, один із яких і є відеорезюме», - наголосила провідний фахівець з питань профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Неділько А.В..

Також, учням ДонНТУ було надано інформацію про основні функції і послуги центру зайнятості. Випускникам розповіли про переваги відео-резюме, як зробити його якісним, креативним та цікавим.

Добавить комментарий

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама