USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

У Покровську після капремонту відкрито центральну бібліотеку Pokrovsk.city

У Покровську після капремонту відкрито центральну бібліотеку Избранное

Среда, 04 октября 2017 08:25

Капітальний ремонт проведено в усіх приміщеннях бібліотеки, передбачено вільний доступ та зручності для людей з особливими потребами, повідомляє газета Маяк.

8Txjx6ybSUsK3Zd
Частина робіт профінансована Міжнародною організацією з міграції за підтримки народу Японії, тож у бібліотеці тепер є спеціальні зали для шанувальників японської культури, мистецтва, ігор, де можна також переглянути фільми і відпочити. Зараз у них розміщено експозицію майстрині з Донецька Людмили Огнєвої, яка нині живе у Києві і мовою вишивки, орнаментів, літературних творів розповідає про український Донбас та унікальних людей країни.

qQlbQAbwDpwsZuV

Значну частину будівлі відремонтовано за рахунок коштів місцевого бюджету. Гостям з гордістю демонстрували сучасну конференц-залу, куди проведено швидкісний інтернет і де можна проводити цікаві відеоконференції, вебінари, зустрічі, комп’ютерну залу, обладнану оригінальними меблями, дитячу читальну залу, котра більше нагадує ігровий майданчик з безліччю яскравих іграшок та різнобарвних книжок, залу хореографії, де вже займаються молодша і старша танцювальні дитячі групи, а також дорослі. людей нашої країни.

tdPHD7goZoM8Pm2
До присутніх з привітаннями звернулися міський голова Руслан Требушкін, секретар міської ради Ірина Сущенко, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини міськради Олена Олехнович, директор централізованої бібліотечної системи Кристина Тумасова.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама