USD: 26.48   EUR: 31.17   RUB: 0.45
Облачно

1°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Учні-аграрії Покровського району прийняли участь у всеукраїнському зліті

Суббота, 30 сентября 2017 17:11
Останньої декади вересня у Запоріжжі пройшов ХІ Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, трудових загонів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 19 областей України. Члени учнівських трудових об’єднань на виставці «Щедрість рідної землі» презентували свої досягнення, повідомляє газета Маяк.
 
Донецьку область представляла команда Покровської районної станції юних натуралістів, до складу якою увійшли шестикласники Гродівської ЗОШ Ярослав Баришник і Анастасія Павлінова та учениця 9 класу Миролюбівського НВК Валентина Андрусик. Її стенди та банери відзначились яскравим оформлення та інформаційним наповненням, вражали справжнім фруктовим вернісажем та овочевим калейдоскопом, розмаїттям сортів винограду, яблук, картоплі та зернобобових культур.
 
У рамках проведення зльоту відбулися педагогічні читання «Стратегія виховання учнівської молоді в умовах реформи освіти в України» та захист науково-дослідницьких робіт на базі Таврійського державного агротехнологічного університету у Мелітополі.
 
Під час урочистого нагородження команда райСЮН була відзначена дипломом ІІІ ступеня, а учні отримали багато подарунків. Цікава екскурсійна програма до історико-культурного комплексу «Запорозька січ» та національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна могила» стала яскравим доповненням до програми зльоту.

Добавить комментарий

Детский магазин Детки рулят Покровск

Гранитные памятники в Покровске

 reklamniy zeh

 

Реклама